Jump to content
Sign in to follow this  
Guest emrah

avsim ne zaman geri donecek

Recommended Posts

Guest emrah

arkadaslar uzun zamandir avsim kapali ne zaman tekrar acilacagini bilen var mi?

Avsim yaz başında hacklendi, kütüphanesindeki birçok dosya maalesef kayboldu. Kalan kısmını ancak toparlayıp 2-3 hafta önce açmışlardı ve yavaş yavaş eksik dosyalar kullanıcılar tarafından yükleniyordu. Ne yazıkk geçtiğmiz hafta sonuna doğru yeniden bir düzenleme yapmak için geçici olarka kapatmışlardı. O günden beri ana sayfada geçici olarka kapalı yazısı var zaten. bu sefer geçen sefer olduğu gibi dataların kaybolması değil teknik bir durum söz konusu. Muhemelen bu hafta içinde yeniden açılır.

Guest Cagin

Bir anca önce açılsa ve şu search probleminide halletseler iyi olucak.

alternatif olarak flightsim.com'u geçici olarka kullanabilirsiniz. avsim'deki dosyaların çoğu orada da var fakat dosya isimleri farklı olabilir.

Guest Cagin
alternatif olarak flightsim.com'u geçici olarka kullanabilirsiniz. avsim'deki dosyaların çoğu orada da var fakat dosya isimleri farklı olabilir.
Haklısın abi ama yine yetersiz kalıyo birçok file avsimde mevcut back up işi uzun sürücek galiba.. :(

Guest emrah

valla flightsim, avsimin tadini vermiyor. :(

Guest nkaleli

file library de sanırım hala sorun var.ya da bana öyle geliyor.arattıgım dosyayı indirmeye calıstıgımda bulunamadıgını ve hala dosyaların restoresiyle ugrastıklarına dair yazıyla karşılasıyorum.bu durum hakkında bilgisi olan ya da bu durumun ne zaman sona erecegini bilen varmı?site tekrar hizmete girdiginde sorunsuzca indirdigim tinmouse732 dosyalarında bile aynı durumla karsılastım(allahtan haricidiskimde bulunmakta (: )edit:forum administatorlerinden bi arkadas(library executive director-imiş) sabır temalı ufak bi not bırakmıs.eklemek istedim.

file library de sanırım hala sorun var.ya da bana öyle geliyor.arattıgım dosyayı indirmeye calıstıgımda bulunamadıgını ve hala dosyaların restoresiyle ugrastıklarına dair yazıyla karşılasıyorum.bu durum hakkında bilgisi olan ya da bu durumun ne zaman sona erecegini bilen varmı?site tekrar hizmete girdiginde sorunsuzca indirdigim tinmouse732 dosyalarında bile aynı durumla karsılastım(allahtan haricidiskimde bulunmakta (: )edit:forum administatorlerinden bi arkadas(library executive director-imiş) sabır temalı ufak bi not bırakmıs.eklemek istedim.
AVSIM katkılarımızla tekrar eski halini alacak. Simülasyon dünyasındaki en büyük kolektif platform burası olsa gerek..

tinmouse II 737-200'in eski versiyonunu indirmeyin zaten, bir ay kadar önce yeni versiyonu çıktı. Türkçe forum'dan iki üç basmak yukarıda TINMOUSE forumu var, açınca en üstte başlık altında yeni versiyon ve onun update'i var iki dosya halinde. update gaugesdeki ufak bir hatayı düzeltiyor. Yeni paket'de otopilot'un illaki kontroller merkeze gelecek şartı kaldırılmış.Şİmdi her halde ENGAGE oluyor ama hala beklediğim Sperry177 otopilot yok. O olmayınca da yarı otomatik otopilot ile stabil değerlerde V/S tutturmak çok zor!

Guest Cagin

Ben bayıldım üstelik ISGsim'in fms'siyle uyumlu ve %100 çalışıyor.(FMS'in tam adını bilmiyorum Smith's FMS değil)Sperry 177'inin olmaması ayrı bir üzücü.

Ayrıca yukarıdaki videonun sahibi olan abinin yada amcanın Panel cfgsini ve panel bmp sini rica ettim seve verdi e-mail ile yolladı isteyenler var ise bana ulaşabilirsiniz.İsgsimin fms ile uyuşuyormu hiç bir fikrim yok.(bana kalırsa çalışmaz bence çünkü default tinmouse panel.cfgsi ile yapmış).%100 çalışıyor trim ayarları autopilot vs. aynı hiç bir bozulma yok.