Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Cagin

Sonunda Airsimmer ! :)

Recommended Posts

Guest Cagin

http://www.airsimmer.com/products.htmİlginç bir satış sunumu olmuş bakalım sonu ne olcak :??.Bu arada satın alan arkadaşlar varsa yorumlasınlar bu tayyareyi ama merak ediyorum kaç kişi temin edebilecek advanced'ı?

Sanal pilotda birkonu başlığı açıldı ve konunun içeriğinden anladığım kadarıyla airsimmer sağ gösterip sol vurdu. Extended team oluşumunda da söylemiştim, bir şeyler yanlış gidiyor orada diye. Ekibi deli gibi çalıştırdılar üstelik paralarını alıp kobay gibi kullandılar.O zaman demiştimki; "madem para verdiniz-50 dolar vermişlerdi- ozaman iş bittiğinde 90 dolara satılacak ürün size tamamen bedava olarak verilmeli çünkü hakettiğiniz bu". ben pek anlatamadım meramımı.Nihayet ilk sonuçlar geldi. Bu akdar şişirildikten sonra tabiri caiz ise "dağ fare doğurdu" hala bitmemiş yarım yamala bir ürün. basic ile advanced versiyonu arasında dağlar kadar bir fark. airsimmer basic versiyonun yem kullanıp zorla advanced satmaya çalışıyor gibi ama onda bile kritik eksiklikler var.Bu kafa ile giderlerse daha bir tane satmadan kepengi indirecekler!

Guest Cagin

Abi ben o topici ilk açıldıgında andan beri takip ettim ama şimdi birşey sorucam advanced almak için dandik basic mecvur mutabıkmıyız?

hayır, direk advanced'i alabiliyorsun ama şu anda sadece basic sürümde. yani önceden basic'i almana gerek yok. Normalde basic alanlar hesaplı bir bedel ile advanced'e upgrade edilmeli ama burada o yok. Yani basic aldın aaa baktın güzel advanced'i alayım dedin, basic almanın sana bir faydası yok! :) belki değiştirirler politikalarını.

Guest Cagin
hayır, direk advanced'i alabiliyorsun ama şu anda sadece basic sürümde. yani önceden basic'i almana gerek yok. Normalde basic alanlar hesaplı bir bedel ile advanced'e upgrade edilmeli ama burada o yok. Yani basic aldın aaa baktın güzel advanced'i alayım dedin, basic almanın sana bir faydası yok! :) belki değiştirirler politikalarını.
HAHA! Buna anca gülerim ben ne sanıyo bunlar müşterilerini affedersiniz ama ''enayi'' falan zannettiler herhalde.Yani ne bileyim aklı olan basice falan bulaşmaz herhalde.Ben 40$ vericemiçinde daha ecam bulunmayan işe yaramaz cls tarzı bi uçak alıcam (bu arada cls'de güzeldir ama pro değil yanlış anlaşılmasın) sonra birde 90$ vericem advancedı alıcam.Bu arada advancedda bekleintileri karşılamazsa diyecek birşey yok zaten:) (inşallah bırakıp kaçmazlar :S).Hakan abi birde airliner-xp var onun hakkında bir bilgin varmı??

Guest nkaleli

genel olarak forumlardan da anladıgım kadarıyla FS için sanırım düzgün bir airbus simule edilemeyişi airbus seven kaptanlarımız tarafından yadırganıyordu.sanırım airsimmer ın yapım sürecindeyken airbusı ballandıra ballandıra tanıtması anlatması , yüksek fiyatla ve tuhaf bir politikayla satışa sunması beklenenlere malesef cevap veremedi.iyki boeingle başlamısım FS e.yoksa saç baş yolacaktım o kadar süre beklemenin sonucunda :(Nurettin

bekleyelim görelim bakalım belki tepkilerden dolayı politikalarını değiştirirler. basic ve advanced'de en azından temelde tüm fonksiyonları çalışır uçak olur.

Guest nkaleli

umarım airbus tercih eden ve seven pilotlarımızın gönlünce olur herşey :)