Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

onurksn

Pmdg Md-11

Recommended Posts

Herkese Merhaba,Gözlerim yaşardı, 2009 için yeni topic istemiştim, baktım ki kabul olmuş ama ben geç kalmışım. :( Kaptanlar, bilindiği üzere çok beklenen MD-11 Fs 2004 için çıktı. Eğer aramızda alanlar varsa ve buraya 1-2 satır uçakla ilgili kaba taslak bir şeyler karalarlarsa çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler, iyi inişler.

Help AVSIM continue to serve you!
Please donate today!

geçen gün VATSIM'de singapur haftasonu etkinliğinde CTR'dayken bir Swiss MD11 geldi, PMDG MD11 kullanıyordu, sordum memnunmusun diye, çok memnunum dedi fakat 80 dolarlık fiyatı bir addon için gereğinden fazla pahalı. Kendi tecrübelerimle bugüne kadar denediğim addonların %80'i screenshotlarındaki veya anlatıldığı gibi çıkmadı. kalan %20 ise hali hazırda kullanıcılar tarafından sevilen ve devamlı kullanılan addonlar zaten.

Hakan,Cevabın için teşekkür ederim. Dediğin üzere 80$ oldukça yüksek bir fiyat ancak PMDG sanırım biraz tekel olmasından ve eklentinin çok derin detaylara sahip olmasından dolayı böyle bir rakam biçmiş. Ben şahsen çoktandır beklediğim için alacağım sadece biraz daha süre geçmesini ve bu sürede ufak tefek problemlerin forumlarda giderilmesini bekleyeceğim. Zaten 1200 küsür sayfa manueli var daha onu okuyorum. Uçağın sistemleri Boeing'den farklı hatta bazı otomasyonlarda Airbus'a yakın, yeni bir şeyler öğrenmek için iyi bir fırsat.Maalesef eklentilerin genel kalitesi gösterildiğinden çok düşük ancak PMDG'nin burada bir istisna olduğunu düşünüyorum. Hakikaten de 5-6 sene önce yapılmış 737'si bugün hala mükemmel.Saygılarımla, iyi inişler.